Opinie klientow z portalu www.o fachowcach.pl 

Opinie klientów z  google

A o to przykłady opinii 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: GODNY POLECENIA FACHOWIEC , Z DUŻYM ZAANGAŻOWANIEM I EMPATIĄ PODCHODZI DO PRACY. 

Jakość usług: Wysoka

Terminowość: Bez zastrzeżeń

Ceny: Niskie

Opinia dodana przez: AGNIESZKA ANT. dnia: 2016-02-05 13:47:2

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo dobry rzeczowy adwokat prowadził dwie moje bardzo skomplikowane sprawy karne i wszystko zakończyło się pomyślnie.

Jakość usług: Wysoka

Terminowość: Bez zastrzeżeń

Ceny: Niskie

Opinia dodana przez: Michał K dnia: 2016-01-26 22:53:14 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Współpraca z mecenasem Wojtysiak to czysta przyjemność. Konkretny ,pewny zajmowanego stanowiska,profesjonalny. Serdecznie polecam:)

Jakość usług: Wysoka

Opinia dodana przez: dnia: 2016-05-20 22:14:31 

 

  • Pan mecenas Michał Wojtysiak to osoba bardzo sumienna, konkretna i co najważniejsze skuteczna. Sprawę sądową prowadził z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Polecam Pana Michała serdecznie .

   ANNA 
   Data dodania: 2015-02-13 / Ocena: 7/7

  • Pana Mecenasa poleciła mi koleżanka i rzeczywiście nie żałuje . Nie wiem czy moja sprawa była łatwa czy trudna ale udało się Jestem już rozwódką dzieki Panu Michałowi .Okazał sie człowiekiem bardzo sumiennym skutecznym i konkretnym a przede wszystkim miał dla mnie czas a to jest bardzo ważne Naprawdę polecam Pana Michała wszystkim któży tej pomocy potrzebują Bardzo dziękuje Panu i pozdrawiam Jestem bardzo zadowolona 

   Anna 
   Data dodania: 2014-11-26 / Ocena: 7/7

  • Rzeczowy, konkretny i co najważniejsze skuteczny. Dziękuję za pomoc i zaangażowanie. Polecam.

   Mariusz 
   Data dodania: 2014-10-04 / Ocena: 7/7

  • Pan mecenas Michał Wojtysiak jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę , którą prowadzi, kompetentny, inteligentny . Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie . Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo...Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolony z usług Pana mecenasa. Polecam i na pewno jeszcze raz skorzystam .

   Robert K. 
   Data dodania: 2014-07-05 / Ocena: 7/7

  • Pana Mecenasa poleciła mi moja znajoma. Miałem trudna i zagmatwana sprawe finansowa z firma windykacyjna Intrum z ktora absolutnie nie mogłem sobie poradzic przez dłuzszy okres czasu. Jedno pismo wystosowane przez Pana Mecenasa do firmy windykacyjnej załatwilo sprawe.Nie zawiodłem sie. Bardzo polecam wszystkim ktorzy potrzebuja skutecznego adwokata...